clear-bug-div
واحد پول

آموزش کانفیگ کردن بردهای HD-C1 و HD-C3 در نرم افزار LedArt

1404550535_ledart.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت Huidu یک شرکت چینی است که تمرکز اصلی آن تولید مادر بردهای تابلو روان و تلویزیون شهری می باشد. این شرکت سابقه ی زیادی در تولید بردهای کنترلی دارد. حدود یک سال است که این شرکت وارد حیطه تولید بردهای کنترل برای تلویزیون شهری و تابلو روان های فول کالر شده است.
در حال حاضر دو برد این شرکت به نامهای C1 و C3 برای این منظور به بازار عرضه شده اند. این دو برد تنها در حداکثر عرض تابلو با هم متفاوت هستند و دیگر مشخصات آنها یکسان است. به گونه ای که حداکثر اندازه پشتیبانی شده برای کارت C1 برابر 128 پیکسل و برای کارت C3 دو برابر یعنی 256 پیکسل است.
این کارت ها از طریق واسط شبکه و فلش مموری می توانند برنامه ریزی شوند. البته برای اعمال تنظیمات بهتر است از رابط شبکه استفاده شود. این بردها همانند سایر بردهای این شرکت از رنج متنوعی از ماژول های موجود پشتیبانی می کنند که در مواردی همچون دات پیچ، اسکن و ترکیب متفاوت هستند.
برای اعمال تنظیمات استفاده از ماژول های موجود در بازار باید ابتدا با استفاده از رابط شبکه ارتباطی بین کامپیوتر و برد برقرار شود و سپس از طریق Wizard موجود تنظیمات مطلوب ایجاد گردد. طی کردن مراحل این روش وقت گیر و نیازمند صرف زمان را دارند. به همین دلیل می توان بعد از اعمال تنظیمات آنها را ذخیره کرد و در مواقع لزوم استفاده کرد.
در اینجا ما نحوه فراخوانی این فایل ها و استفاده از آنها را توضیح خواهیم داد:
1- ابتدا با توجه به نوع ماژولی که استفاده می نمایید فایل تنظیمات مربوط به آن را از بخش پیوست دانلود نمایید.
2- نرم افزار LedArt را اجرا نمائید. در صورتی که این اولین باری باشد که نرم افزار را اجرا می کنید پنجره ای به صورت زیر ظاهر خواهد شد که باید تنظیمات مربوط به کارت کنترل و تابلو روان وارد گردد.در پنجره باز شده گزینه Use Device Setting را غیرفعال کنید(تیک جلوی این عبارت را بردارید). سپس از بخش های Device Type نوع برد کنترل، Width طول پیکسلی تابلو و Height عرض پیکسلی تابلو را وارد نمایید.
ما در اینجا تنظیمات دلخواه خود را انتخاب کرده و در انتها گزینه OK را انتخاب می نمائیم.
3- برد کنترل را از طریق واسط شبکه به کامپیوتر متصل نمائید و از منوی Setting گزینه Hardware Setting را انتخاب نموده و در زمان درخواست رمز عدد 168 را وارد نمائید. پنجره ای به صورت زیر ظاهر خواهد شد.

در این پنجره تنظیمات جاری برای برد کنترل قابل مشاهده است. برای فراخوانی و اعمال تنظیمات مربوط به ماژول در این پنجره گزینه Import را انتخاب نمائید و در پنجره باز شده فایل دانلود شده با پسوند ss را انتخاب نموده و بر روی گزینه Open کلیک نمائید.
در انتها بر روی گزینه Send کلیک نمائید تا تنظیمات مربوطه به برد کنترل شما اعمال گردد.

ادامه
حسابهای بانکی
  • بانک ملت